page-header
Üretim

Kalite

KALİTE POLİTİKAMIZ
Sürdürülebilir en Yüksek Kalite!

ISAPUR ailesi olarak temel ilkemiz, dünya pazarına kesintisiz “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” sağlayacak “YÜKSEK KALİTE” ürünleri sunarak performansımızı ve rekabetteki başarımızı daimî sürdürmektir.

Bu ilkemizi gerçekleştirmek için,

Ulusal ve uluslararası teknolojik gelişmelere paralel olarak, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini zamanında belirleyerek, uluslararası standartlarda ürünler üreterek hızlı ve kaliteli hizmet verecek ve beklentilerini eksiksiz yerine getireceğiz.

Periyodik olarak verdiğimiz eğitimlerle, yaratıcı, katılımcı, sürekli kendini geliştiren, mutlu çalışanlarımız ve işbirliği içinde olduğumuz tedarikçilerimizle, müşterilerimizin ve pazarın değişen ve gelişen ihtiyaçlarını önceden görerek ve işeyişi takip ederek süreçlerimizi iyileştireceğiz.

Faaliyetlerinde ekonomik ölçeklerine önem vererek, kalitedeki teknik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, çevreyi korumak ve iş sağlığı güvenliğinde uygun ortamı oluşturmak, müşterilerimizin memnuniyetini artırmak vazgeçilmez ilkemizdir.

Tüm faaliyetlerimizde personelimize, müşterilerimize, devlete ve rekabete karşı saygılı ve dürüst olacağız.

Personelimizin eğitim ihtiyaçlarını karşılayacak, çağdaş yönetim ilkelerini benimseyecek, çalışma arkadaşlarımızın şirkete olan güven ve bağlılıklarının artmasını sağlayacak, gelişen teknolojiyi takip etmelerine yardımcı olacak ve isteyenlerin önünü açacağız.

Şirket yönetimi, kalite yönetim sistemini bu ilkeler doğrultusunda sürekli iyileştirerek tüm çalışanlarını destekleyecek ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini garanti altına almak için gerekli kaynakların kullanılmasını sağlayacaktır.

İSAPUR ÇEVRE POLİTİKASI
İLKELERİMİZ;
  • Çevre dostu hammaddeler kullanmak
  • Üretim, kullanım ve geri dönüşüm aşamalarında çevreye zarar verecek unsurları ortadan kaldırmak ve azaltmak.
  • İsrafları azaltmak
  • Daha az doğal kaynak kullanmak için yeni teknolojilere yatırım yapmak
  • Maksimum enerji tasarrufunu hedeflemek
  • Çalışanlarımızı ve tedarikçilerimizi çevre sorunları hakkında eğitmek
SERTİFİKALARIMIZ
İSAPUR
Back to top of page