Biz Kimiz?

TARİHÇEMİZ

1930’lu yıllarda İstanbul’da küçük bir dükkanda başlayan ticari faaliyetimiz aile şirketi olarak İstanbul’da üçüncü kuşağıda içine alarak, 1998 yılında Gebze Dilovası’nda kurduğu tesislerde faaliyetlerine devam etmeye başlamıştır. Bu dönemde faaliyetlerini big bag alımı ve satımı üzerine yoğunlaştırılmış ve 2001 yılında ‘Big bag’ üretimine başlamıştır. Bu tarihte üretimi konusunda başladığı üretim gamının içerisine ‘sling’ ve ‘sling bag’i de ekleyerek üretim çeşidini arttırmıştır..

2005 yılında üretim faaliyetlerinin yanına dokuma ve iplik üretimini de ekleyerek kapasitesini arttıran firmamız bugünlerde %100’ünü kendi ürettiği iplik ve kumaş ile big bag, sling bag üretim faliyetlerine devam etmektedir.

Misyon ve Vizyonumuz

ŞİRKET DEĞERLERİMİZ

Kısa süre içerisinde müşterilerimizden aldığımız olumlu tepkiler ve güç sayesinde ihracata başlayan firmamız 2004 yılında kurulan İsapur Plastik ve Ambalaj Sanayi Dış Ticaret Ltd. Şti. Olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamızda üretilen tüm ürünler uluslararası kuruluşlarla sertifikalandırılmış olup, yapılan kalite kontrol ve testler sonucu müşterilerimize en güvenilir ürünü en uygun fiyatlarla kısa sürede teslim etmeyi kendisine misyon edinmiştir.

Back to top of page